2018(e)ko urriaren 17(a), asteazkena

ASTEBURUKO PARTIDUAK (Urriak 19tik 21era)

Eguna Ordua Herria Partiduak eta ordena
ZESTA
Urriak 19 18:00 DONOSTIA Binaka, jubenilak 2. partidua
Ostirala

DONOSTIA JAI ALAI // ZUHAITZ-ARATZ




Urriak 19

Binaka nagusiak 1. maila
Ostirala 19:00 MUTRIKU EKAITZ-MIKEL // BEOTIBAR



Lagunarteko partidua



AMETS-ALAIN // EÑAUT-UNAX U.




Urriak 19 19:00 HONDARRIBI Binaka, kadeteak
Ostirala

GAZTELEKU // MANEX S.-ERLANTZ




Urriak 19 19:15 ZUMAIA Binaka nagusiak 2. maila 3.partidua
Ostirala

ZUMAIA // UNAI L.-YON I.







Lagunarteko partiduak



XUBAN-ANDDE // EKAITZ BA.-URTZI J.



ENAITZ-IZEI // ALAIN-OAIA
Urriak 20 16:00 MUTRIKU ERIK-OXEL // GANIX-BEÑAT BE.
Larunbata

ANE-OLATZ // MARA-OAIA



EKAIN L.-URKO // JON Z.-MATEI



EKHI-AIUR // EKAITZ BE.-ARATZ



UNAX Z.-AIMAR // AIERT-MANEX A.



UNAX Z.-MANEX A. // AMETS-HARITZ




Urriak 21 11:00 DONIBANE Iparraldeko txapelketa
Igandea
RAVEL LUZEAN // EKHI-OINATZ




PALA
Urriak 19

Pala, 3. Maila
Ostirala 20:30 MUTRIKU DANOK BAT // ORIO



Pala, 1. Maila



DANOK BAT // REAL SOCIEDAD

2018(e)ko urriaren 14(a), igandea

ASTEBURUKO EMAITZAK ETA IRUDIAK (Urriak 11tik 14ra)

ZESTA
Iparraldeko txapelketa




BIARRITZ 35 30 UNAI L.-YON I.
BEOTIBAR 20 25 ARATZ-EKAITZ
BIARRITZ 15 25 ARATZ-EKAITZ
HOSSEGOR 35 28 EKHI-OINATZ






San Fausto txapelketa




EKAITZ-MIKEL 16 30 BERRITXU




PALA
3. maila




EPLE 25 18 DANOK BAT

                                                      ARGAZKIAK
                        
BEOTIBAR 20-25 ARATZ-EKAITZ

                        
BIARRITZ 15-25 ARATZ-EKAITZ

                        
HOSSEGOR 28-35 EKHI-OINATZ

                                              
ARATZ MENDIZABAL GAZTE MAILAN TXAPELDUN
MIKEL MANCISIDOR NAGUSI MAILAN TXAPELDUN

EKAITZ-MIKEL 16-30 BERRITXU 

UNAI L.- YON I. 30-35 BIARRITZ 

ARATZ MENDIZABAL XISTERAKO GAZTE MAILAKO FINALEAN

MIKEL MANCISIDOR XISTERAKO NAGUSI MAILAKO FINALEAN






2018(e)ko urriaren 10(a), asteazkena

ASTEBURUKO PARTIDUAK (Urriak 11tik 14ra)

Eguna Ordua Herria Partiduak eta ordena
ZESTA
Urriak 11

Iparraldeko txapelketa
Osteguna 21:00 BIARRITZ BIARRITZ // UNAI L.-YON I.








Urriak 14

Iparraldeko txapelketa
Igandea 10:30 BIARRITZ BEOTIBAR // ARATZ EG.-EKAITZ

11:30 Atzeko frontoia BIARRITZ // ARATZ EG.-EKAITZ




Urriak 14

Iparraldeko txapelketa
Igandea 16:00 HOSSEGOR HOSSEGOR // EKHI-OINATZ












PALA
Urriak 13

Pala, 3. Maila
Larunbata 10:15 PASAIA EPLE // DANOK BAT




2018(e)ko urriaren 7(a), igandea

ASTEBURUKO EMAITZAK ETA IRUDIAK (urriak 4tik 7ra)

Asteburu honetan Interjaiko finala jokatu da Bilbon. Bertan, DANOK BAT Pilota Elkarteko Ekaitz Mendizabal eta Aitor Andonegik txapela irabazi dute. Mikel Mancisidorrek aldiz, hirugarren postua lortu du. 


ZESTA
Kadeteak




EÑAUT-ALAIN 30 14 MANEX S.-UNAX U.
AMETS-HARITZ 30 12 GAZTELEKU






Jubenilak




ZUHAITZ-ARATZ 30 7 DONOSTIA JAI ALAI
HONDARRIBIA 25 30 OIER-MARKEL






Nagusiak 2. maila




UNAI L.-YON I. 9 30 ZUMAIA




Iparraldeko txapelketa




BIARRITZ 26 35 EÑAUT-MANEX A.












PALA
1. maila




DANOK BAT 25 20 LOIOLATARRA






3. maila




PIÑA KURDIN 25 5 DANOK BAT



ARGAZKIAK

EKAITZ MENDIZABAL-AITOR ANDONEGI INTERJAIKO TXAPELDUNAK
MIKEL MANCISIDOR HIRUGARREN POSTUAN



ENERITZ LIZARDI MADRILEKO XISTERA ZIRKUITOAN


HIRUGARREN POSTUA ENERITZ LIZARDIRENTZAT


MADRILEKO XISTERA ZIRKUITOA


AMETS-HARITZ 30 - 12 GAZTELEKU


EÑAUT-ALAIN 30 - 14 MANEX S.-UNAX U.


ZUHAITZ-ARATZ 30 - 7 DONOSTIA JAI ALAI


 UNAI L.-YON I. 9 - 30 ZUMAIA







2018(e)ko urriaren 4(a), osteguna

ASTEBURUKO PARTIDUAK (Urriak 4tik 7ra)

Eguna Ordua Herria Partiduak eta ordena
ZESTA
Urriak 4

Binaka, kadeteak
Osteguna 20:00 MUTRIKU MANEX A.-UNAX U. // EÑAUT-ALAIN








Urriak 5


Ostirala 19:30 BERRITXU XISTERAKO FINALERDIAK








Urriak 6

Binaka, jubenilak
Larunbata 11:00 MUTRIKU ZUHAITZ-ARATZ // DONOSTIA JAI ALAI



Binaka nagausiak 2. maila



UNAI L.-YON I. // ZUMAIA




Urriak 6

INTERJAIko finala
Larunbata 18:00 BILBO 3.-4. Postua: LALO-MIKEL MANCI // RETOLAZA-URIOL



Finala: GOIXERRI-A. ANDONEGI // ANTXON-IBARLUZEA




Urriak 7

Binaka, kadeteak
Igandea 11:00 MUTRIKU AMETS-HARITZ // GAZTELEKU








Urriak 6-7

XISTERA. Nesken Madrileko torneoa
Larunbata
MADRILEN ENERITZ LIZARDI
Igandea






PALA
Urriak 5

Pala, 1. Maila
Ostirala 17:00 MUTRIKU DANOK BAT // LOIOLATARRA








Urriak 5

Pala, 3. Maila
Ostirala 19:00 TRINTXERPE PIÑA KURDIN // DANOK BAT




2018(e)ko irailaren 30(a), igandea

ASTEBURUKO EMAITZAK (Irailak 27tik 29ra)

ZESTA






Kadeteak




EÑAUT-ALAIN 30 11 AMETS-ENERITZ






Jubenilak




ZUHAITZ-ARATZ 30 16 OIER-MARKEL






Nagusiak 1. maila




GOIXERRI-MIKEL 27 30 CARLOS- A. ANDONEGI




San Fausto, Durango




DONIBANE GARAZI 28 30 DANOK BAT






PALA






1. maila




DANOK BAT 25 19 AZKOITIA






3. maila




DANOK BAT 21 25 REAL SOCIEDAD

EÑAUT-ALAIN 30-11 AMETS-ENERITZ

 ZUHAITZ-ARATZ 30-18 OIER-MARKEL

 DONIBANE GARAZI 28-30 AITOR-MIKEL

                           
GOIXERRI-MIKEL 27-30 CARLOS-A. ANDONEGI

 IGOR-XABI 25-19 AZKOITIA

 OLANO-AMETZA 21-25 REAL SOCIEDAD



2018(e)ko irailaren 26(a), asteazkena

ASTEBURUKO PARTIDUAK (Irailak 27tik 29ra)

Eguna Ordua Herria Partiduak eta ordena
ZESTA
Irailak 28

Binaka, kadeteak
Ostirala 19:00 MUTRIKU AMETS-ENERITZ // EÑAUT-ALAIN



Binaka, Nagusiak 1. maila



EKAITZ-MIKEL // CARLOS-A. ANDONEGI




Irailak 29

Binaka, jubenilak
Larunbata 11:00 MUTRIKU OIER-MARKEL // ZUHAITZ-ARATZ








PALA
Irailak 27

Pala, 1. Maila
Osteguna 21:15 MUTRIKU DANOK BAT // AZKOITIA








Irailak 28

Pala, 3. Maila
Ostirala 21:30 MUTRIKU DANOK BAT // REAL SOCIEDAD