Gipuzkoako txapelketa | |||||
Alebinak | |||||
UNAI A-OINATZ | 19 | 25 | HONDARRIBIA 1 | ||
AIERT-AIMAR | 25 | 10 | HONDARRIBIA 2 | ||
UNAX Z.-MANEX A. | 25 | 9 | HONDARRIBIA 3 | ||
Infantilak | |||||
MANEX S.-UNAX U. | 30 | 15 | ZUMAIA 4 | ||
AMETS-HODEI | 30 | 23 | ZUMAIA 3 | ||
MARKEL E.-ERLANTZ | 30 | 26 | ZUMAIA 2 | ||
Udaberri txapelketa | |||||
Nagusiak 2. maila | |||||
ZUMAIA | 35 | 33 | YON-XABIER | ||
Kadeteak | |||||
ZUMAIA | 12 | 30 | OIER-MARKEL A. | ||
Euskal liga | |||||
Jubenilak | |||||
EKAITZ-MIKEL | 35 | 17 | IPARRALDE |
2017(e)ko otsailaren 24(a), ostirala
ASTEBURUKO EMAITZAK ETA IRUDIAK (Otsailak 24)
2017(e)ko otsailaren 22(a), asteazkena
ASTEBURUKO PARTIDUAK (Otsailak 24)
Eguna | Ordua | Herria | Partiduak eta ordena |
Gipuzkoako txapelketa | |||
UNAI A.-OINATZ // HONDARRIBI 1 | |||
AIERT-AIMAR // HONDARRIBI 2 | |||
UNAX Z.-MANEX A- // HONDARRIBI 3 | |||
Otsailak 24 | 17:00 | MUTRIKU | |
Ostirala | Euskal Liga, jubenilak | ||
EKAITZ-MIKEL // IPARRALDE | |||
Gipuzkoako txapelketa | |||
MANEX S.-UNAX U. // ZUMAIA 4 | |||
AMETS-ENERITZ // ZUMAIA 3 | |||
MARKEL E.-ERLANTZ // ZUMAIA 2 | |||
Otsailak 24 | Udaberri txapelketa | ||
Ostirala | 19:00 | ZUMAIA | ZUMAIA // OIER-MARKEL A. (3.partidua) |
ZUMAIA // YON I.-XABIER (4. partidua) |
2017(e)ko otsailaren 17(a), ostirala
ASTEBURUKO EMAITZAK ETA IRUDIAK (Otsailak 17 eta 18)
Gipuzkoako txapelketa | |||||
Alebinak | |||||
DONOSTIA JAI ALAI | 18 | 25 | UNAX Z.-MANEX A. | ||
HONDARRIBIA 3 | 10 | 25 | AIERT-AIMAR | ||
HONDARRIBIA 2 | 16 | 25 | UNAI A.-OINATZ | ||
Infantilak | |||||
EÑAUT-ALAIN | 30 | 23 | MANEX S.-UNAX U. | ||
ZUMAIA 4 | 0 | 30 | AMETS-ENERITZ | ||
ZUMAIA 3 | 25 | 30 | MARKEL E.-MANEX J. | ||
Udaberri txapelketa | |||||
Nagusiak 2. maila | |||||
YON-XABIER | 35 | 19 | DONOSTIA JAI ALAI | ||
Kadeteak | |||||
OIER-MARKEL A. | 30 | 14 | DONOSTIA JAI ALAI | ||
Euskal liga | |||||
Kadeteak | |||||
ZUHAITZ-ARATZ | 30 | 16 | GASTEIZ | ||
Jubenilak | |||||
MARKINA | 16 | 35 | EKAITZ-MIKEL |
2017(e)ko otsailaren 15(a), asteazkena
ASTEBURUKO PARTIDUAK (Otsailak 17, 18)
Eguna | Ordua | Herria | Partiduak eta ordena |
Otsailak 17 | Gipuzkoako txapelketa | ||
Ostirala | 18:00 | DONOSTIA | DONOSTIA JAI ALAI // UNAX Z.-MANEX A.. |
Gipuzkoako txapelketa | |||
EÑAUT-ALAIN // MANEX S.-UNAX U. | |||
Otsailak 17 | 19:00 | MUTRIKU | Entrenamientua |
Ostirala | EKHI-OINATZ // AIERT-AIMAR | ||
HODEI, ERLANTZ, HARITZ, MANEX S., UNAX U. | |||
MARKEL B. // UNAI S | |||
Otsailak 17 | Euskal Liga, jubenilak | ||
Ostirala | MARKINA | MARKINA // EKAITZ-MIKEL | |
Otsailak 17 | Gipuzkoako txapelketa | ||
Ostirala | 20:30 | ZUMAIA | ZUMAIA 4 // AMETS-ENERITZ |
ZUMAIA 3 // MARKEL E.-MANEX J. | |||
Otsailak 17 | Iparraldeko txapelketa | ||
Ostirala | 18:30 | BIARRITZ | KOSTAKOAK // OIER-MARKEL A. |
Otsailak 18 | Euskal Liga, kadeteak | ||
Larunbata | 10:00 | MUTRIKU | ZUHAITZ-ARATZ // GASTEIZ |
Udaberri txapelketa | |||
OIER-MARKEL // DONOSTIA JAI ALAI | |||
Otsailak 18 | 17:00 | MUTRIKU | YON-XABIER // DONOSTIA JAI ALAI |
Larunbata | Kinielak | ||
URKO, MATEI, EKAIN, EKAITZ, TASIO, XABAT, ARATZ, BEÑAT | |||
AIUR, IZEI, ENAITZ, AITOR,ALAIN | |||
Otsailak 18 | Gipuzkoako txapelketa | ||
Larunbata | 17:00 | HONDARRIBIA | HONDARRIBIA 3 // AIMAR-AIERT |
HONDARRIBIA 2 // UNAI A.-OINATZ |
2017(e)ko otsailaren 11(a), larunbata
ASTEBURUKO EMAITZAK ETA IRUDIAK (Otsailak 10,11,12)
Gipuzkoako txapelketa | |||||
Alebinak | |||||
AIERT-AIMAR | 25 | 16 | DONOSTIA JAI ALAI | ||
UNAX Z.-MANEX A | 10 | 25 | ZUMAIA | ||
UNAI A.-OINATZ | 25 | 13 | HONDARRIBIA | ||
Infantilak | |||||
MARKEL E.-ERLANTZ | 30 | 19 | ZUMAIA | ||
EÑAUT-ALAIN | 30 | 24 | AMETS-HODEI | ||
Udaberri txapelketa | |||||
Nagusiak 2. maila | |||||
ZUMAIA | 35 | 9 | YON-XABI | ||
Kadeteak | |||||
HONDARRIBIA | 15 | 30 | OIER-MARKEL A. | ||
Euskal liga | |||||
Kadeteak | |||||
GERNIKA | 30 | 24 | ZUHAITZ-ARATZ | ||
Jubenilak | |||||
EKAITZ-MIKEL | 35 | 0 | ZUMAIA | ||
Iparraldeko txapelketa | |||||
LUZEAN | 35 | 26 | EÑAUT-HODEI | ||
VILLENAVAIS | 35 | 17 | MANEX S.-ALAIN | ||
HOSSEGOR 3 | 23 | 35 | EKAITZ-MIKEL | ||
BIARRITZ | 30 | 35 | AIERT-AIMAR | ||
SECTION PALOISE | 20 | 13 | UNAX Z.-MANEX A. | ||
BIARRITZ | 17 | 20 | UNAX Z.-MANEX A. | ||
MAULEONAIS | 12 | 20 | UNAX Z.-MANEX A. | ||
VILLENAVAIS | 16 | 20 | UNAX Z.-MANEX A. |
2017(e)ko otsailaren 8(a), asteazkena
ASTEBURUKO PARTIDUAK (Otsailak 10, 11, 12)
Eguna | Ordua | Herria | Partiduak eta ordena |
Otsailak 10 | Udaberri txapelketa | ||
Ostirala | 18:30 | HONDARRIBI | HONDARRIBI // OIER-MARKEL A. |
Gipuzkoako txapelketa | |||
AMETS-HODEI // EÑAUT-ALAIN | |||
Otsailak 10 | 18:30 | MUTRIKU | MARKEL E.-ERLANTZ // ZUMAIA |
Ostirala | AIMAR-AIERT // DONOSTIA JAI ALAI | ||
UNAX Z.-MANEX A- // ZUMAIA | |||
20:30 | Euskal Liga, jubenilak | ||
EKAITZ-MIKEL // ZUMAIA | |||
Otsailak 10 | Udaberri txapelketa | ||
Ostirala | 19:00 | ZUMAIA | ZUMAIA // YON I.-XABIER |
Otsailak 11 | Gipuzkoako txapelketa | ||
Larunbata | 17:00 | MUTRIKU | UNAI A.-OINATZ // HONDARRIBI 3 |
Otsailak 11 | BIARRITZ | Iparraldeko txapelketa | |
Larunbata | 10:30 | Plaza | SECTION PALOISE // UNAX Z.-MANEX A. |
Berri | |||
Otsailak 11 | DONIBANE | Iparraldeko txapelketa | |
Larunbata | 16:00 | LOHITZUNE | LUZEAN // EÑAUT-HODEI |
Ravel | |||
Otsailak 12 | Euskal Liga, kadeteak | ||
Igandea | 10:00 | GERNIKA | GERNIKA // ZUHAITZ-ARATZ |
Otsailak 12 | Iparraldeko txapelketa | ||
Igandea | 11:45 | URRUGNE | VILLENAVAIS // MANEX S.-ALAIN |
Otsailak 12 | Iparraldeko txapelketa | ||
Igandea | 15:00 | HOSSEGOR | HOSSEGOR // EKAITZ-MIKEL |
Iparraldeko txapelketa | |||
ZEHAZTEKE | ?? | ?? | BIARRITZ // AIERT-AIMAR |
Harpidetu honetara:
Mezuak (Atom)